Yosun Peeling

Biyolojik peeling uygulamalarından biri olan yosun peeling (algea peeling);12 Deniz yosunundan oluşan bir İçeriğe sahiptir. Hafif dokunuşlarla yapılan masajla cilt altına itilir ve ürün 3,5 milimetre cilt altına inerek 72 saat çalışarak mucizevi etkisini gösterir. Cildin pH dengesini, asidik bir ürün içermediği için bozmadan yapılandırarak yeni hücre oluşumuna yardımcı olur.Bu  bakımı yaparken cildin doğal iyileştirme prosesini devreye soktuğu için naturel bir şekilde cilt altında bir iyileştirme, hücre yenileme hızını arttırma hücre bariyerlerini kuvvetlendirme, elastin ve kolajen üretimini artırmak  üzere  Cilt de yaşanan Problem her ne ise o problemi iyileştirmek üzere bir tür savaş başlatmış olur.

Bu bakımın en güzel özelliklerinden biri de uygulama protokollerini değiştirerek Her yaş grubuna, hassas cilt tiplerine, hamilelerde, kuperozlu hatta rozasea hassasiyeti olan ciltlerde bile kullanabilme imkanı sunmasıdır.

Uygulamadan sonra dikkat edilmesi gerekenler:

Bol su içilmesi gerekir,

Uygulama sonrası ciltte yoğun bir kuruma söz konusu olduğu için işleminiz devam ürününü uzmanın önerdiği şekilde düzenli olarak kullanılmalıdır.

Tabii ki uygulamadan sonra cilt bariyerlere zayıflayacağım dan önerilen güneş koruyucu ürününü kullanmayı kesinlikle ihmal etmemek gerekmektedir. (Mümkünse 3 saatte bir sürülmesi önerilir.)

Problemin yoğunluğuna ve özelliğine bağlı olarak önerilen seans sayıları tamamlanmalıdır.

Yosun peelingin etki ettiği cilt problemleri nelerdir?

Akne problemleri,

Akne izleri ve skarlar,

Güneşin neden olduğu hasarlar,

Siyah noktalar,

Açık ve dolu gözenekler,

Yaşlılık lekeleri,

İnce kırışıklıklar,

Hiperpigmentasyon,

Ton eşitsizliği vb

Yosun peeling in faydaları nelerdir?

Cildi temizler,

Hücre yenilenmesini uyarır,

Kollajen ve elastin üretmek için fibroblastlar ı uyarır,

Sebum üretimini azaltır ve bakterilerle savaşır,

Langerhan hücrelerini uyarır,

Pigmentasyon lekelerini normal değiştirir,

Cildin yapısını normal değiştirir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0 552 666 52 51