Protez Tırnak & Kalıcı Oje

  • Anasayfa
  • Protez Tırnak & Kalıcı Oje

Protez Tırnak & Kalıcı Oje

Protez tırnak, kişiye sağlık ve estetik tırnak görmeyi kazandıran bir uygulamadır.

Protez tırnak, takma tırnak gibi zahmetli uygulamalardan daha kolay kullanılan bir yöntem ve daha doğal bir görünüm sağlar.

Protez tırnak kendi tırnaklarının üzerine koruyucu uygulandıktan sonra uygulanır. Böylece doğal tırnaklara zarar vermez ve tırnağın nefes almasına engel olmaz.

Üzerine oje mümkün olan uzaklığın daha kalıcı olarak sağlanmasını sağlar.

-Kimler için uygundur; tırnak yeme alışkanlığı olan kişiler için uygundur. Hem estetik bir görünüm kazanmalarını hemde bu alışkanlıktan kurtulmalarını sağlar.

Tırnakları hassas olan, tırnak dişi sorunu yaşayan, tırnak üzerinde çatlama – pürüz gibi sorunlar yaşayan kişiler oldukça fazladır.

Aynı zamanda sürekli bakımlı görünmek isteyen kişiler içinde idealdir.

İşlem süresi 45 dk ile 2 saat arasında tırnağın yapısı ve yapılacak işleme göre değişkenlik gösterir.

Protez tırnak kendi tırnağını gibi seninle bütünleşir, doğal görünümü sayesinde asla doğal tırnaktan ayırt edilemez.

Protez tırnak istendiği zaman uzmanlar tarafından özel yönetimler ile kolayca çıkarılabilir.

Kalıcı oje uygulaması, tırnak üzerinde uzun bir süre herhangi bir tahribattan kalıcılığını muhafaza eden oje uygulamasıdır.

Kalıcı ojeler, diğer ojeler gibi verileri kuruma özelliğine sahip değillerdir. Bu sonları de bu ojelerin kurutulması için UV ışınlarına sahip olan özel kurutma makineleri kullanılmaktadır. Zira kalıcı oje makinesini kullanarak, iki hafta süre ile yine tırnaklarınıza oje sürmenize gerek yok ve buna ayıracağınız vaktinde de arzu ettiğiniz benzer biçimlerde kullanabiliyorsunuz. Ek olarak sürekli olarak oje almak veya aynı rengi bulmak gibi sorunlarla da uğraşmıyorsunuz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0 552 666 52 51