Kaş & Kirpik Uygulamaları

Kirpik & Kaş Lifting

Kaş lifting, gür kaşlara sahip ancak kaş kılları içe doğru kıvrılmış, düşük, yukarı kalkmayan kaşlara sahip kişilerin, kaslarına hacim kazandırmak ve doğru formuna getirmek için tercih ettiği doğal bir şekillendirme işlemidir. Uygulama esnasında proteinler, vitaminler, kremler kullanılarak kılların eski canlılığına kavuşması sağlanmaktadır. Kaş liftingi ortalama 1 saat sürmektedir.Kaş lifting uygulaması ortalama 2 ay kalıcıdır.

Seyrek ve hacimsiz kirpikleri, daha dolgun, kıvrımlı hale getirme işlemine kirpik lifting denir. Doğal kirpiklere uygulanan bu işlem keratin maskesi olarak da bilinmektedir. Keratinin yanı sıra vitamin, kirpik boyası kullanılarak kirpiklerin ihtiyacı olan bakım da yapılmaktadır. İşlem esnasında kullandığımız ürünlerin tamamı doğal olup hiçbir kimyasal madde içermemektedirler. İşlem ortalama 45- 50 dakika sürmektedir.İşlemin doğal kirpiğe uygulanması, takma kirpik uygulamalarında yaşanan ağırlık ve fazlalık hissini yaşatmaz.

Kirpikler birbirine yapışmaz, daha kolay taranır. İstenirse rimel sürülebilir.

Kirpiklerin hacimli olması yüz ifadesinin daha derinlikli olmasını sağlar.

Kirpik liftingi ortalama 2-3 ay kalıcılığa sahiptir.

İpek Kirpik

“İpek kirpik nedir?” sorusu şöyle açıklanabilir; tamamen saf ipekten imal edilen ve esnek yapıya sahip kirpik türüdür. Sentetik kirpik türlerine göre daha estetik görünen ipek kirpikler, doğal yapıştırıcılarla üst göz kapağındaki kirpik diplerine yaptırılmaktadır. Seyrek ve ince yapıda olan kirpiklerin daha dolgun ve uzun görünmesini sağlamaktadır. Doğal görünüme sahip ipek kirpiklerin uygulaması da basit ve kolay bir işlemdir.Kirpik modeline karar verildikten sonra varsa göz makyajının temizlenmesi ile uygulamaya başlanmaktadır. Alt kirpiklerin üzerine ped yerleştirilerek uygulama esnasında kirpiklerin karışması önlenir. Ardından kirpikler taranarak birbirinden ayrılması sağlanır ve kirpiklerin özel ipek kirpik yapıştırıcısı ile yapıştırılmasına geçilir. Kirpiklerin kısa boyları kirpik başlangıcına ve sonuna yerleştirilirken, uzun boylar kirpiklerin orta kısmına yerleştirilir. Uygulama ortalama 1-2 saat sürmektedir.2-4 haftada bir dökülen veya uzayan kirpikleri tazelemek için doğal görünümünü korumaları için dökülen kirpiklerin yerine yeniden onarım yaptırmaları gerekir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0 552 666 52 51