Hakkımızda

Olympos Estetik Güzellik Merkezi

Güzellik ve bakım maceranıza Olympos’da başlayabilirsiniz! Empati ve güvenin konforlu sıcaklığında Olympos’da tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz!

Rutinlerimizi paylaşacağımız anlarımızın yanında; en özel günlerinizde de tüm ekibimizle hayallerinizi yaşayabileceğiniz, en ince detaylara kadar size özel dokunuşlarla “İşte O An..” dediğiniz anlarınıza beraber imza atıyoruz.

Merkezimize geldiğinizde nasıl görünmek istediğiniz sonucuna; işlem yapılacak bölüm uzman kadromuz tarafından yaptığınız seçimlerin görsel uygunluğunu sizle beraber karar vererek değerlendirip karar veriyoruz. Ve sonunda sizlerdeki mutluluk ve güven en temek motive kaynağımızdır.

Olympos güzelliğe atılan imza…

Misyonumuz

Olympos Estetik Güzellik Salonu kadınlar ve erkekler için güzellik, bakım ve yenilenmeyi, seçkin ve kaliteli olanaklarla geliştirip sunar. Danışan  mutluluğunu öncelik alarak konforlu bakım ve güzellik hizmetlerini öne çıkarır.

Bakım ve güzelliği kadın erkek ayrımı yapmaksızın sürdürülebilir bir fayda haline getirirken insanlar için değer yaratır. Çözüm odaklı çalışarak müşterilerine en güvenli çözümleri üretir. Güzellik ve Bakım alanındaki ihtiyaçları, doğru bir analizle tespit eder ve müşteri memnuniyetini esas alır. Böylece Olympos Estetik Güzellik Merkezi tüm müşterileriyle yaşam boyu sürecek bir ilişki kurar.

Müşteri beklentileri doğrultusunda kendini sürekli geliştirerek yeniler. Konforlu bakım ve güzellik hizmetleriyle kadınları buluşturur. Kendi faaliyet alanında hizmet veren kuruluşlara öncü olmayı hedefler.

 • Olympos Estetik Güzellik Merkezi danışanların hem kendileri hem de çevreleri için en iyi marka ve hizmetlerle tanışmasına öncülük eder!
 • Olympos Estetik Güzellik Merkezi danışanlarının daha iyi hissetmelerine, daha iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardım eder!
 • Olympos Estetik Güzellik Merkezi küçücük dokunuşları büyük mutluluklara çevirerek ilham verir!
 • Olympos Estetik Güzellik Merkezi yaptığı her işi dürüstlük ve bütünlük odaklı yapar!
 • Olympos Estetik Güzellik Merkezi müşterilerine sunduğu tüm hizmetleri en kaliteli, en uygun fiyatla ve en keyif alacak şekilde sunar!
 • Olympos Estetik Güzellik Merkezi hem müşterilerinin hem çalışanlarının hayatında fayda ve değer üretir!
Vizyonumuz

Güzellik ve Bakım alanına giren tüm konularda, günümüz teknolojisinin ve bilgisinin sağladığı her türlü yöntem ve cihazları kullanarak kendimizi geliştirmek, girişimci ve yenilikçi bir kuruluş olmak, faaliyet gösterdiğimiz alanda ilk tercih edilen marka haline gelerek en seçkin hizmetleri sunmak vizyonumuzun temelini oluşturur.

Hedeflerimiz

İnsanları yeniliğe ve güzelliğe taşıyacak tüm bakım ve güzellik planlarının mimarı olmak. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetler sunmak. Müşteri ve ekibimize değer katarak onların memnuniyetini sağlamak. Sürekli artan müşteri memnuniyeti ve müşteri sayısıyla büyümek ve değerini artıran bir kuruluş olmak. Faaliyet gösterdiği alanlarda teknolojik yeniliklerle sürekli gelişmek.

Değerlerimiz

Güvenli hizmet sunmak Müşteri ilişkilerinde dürüstlük, sorunların yaratıcı çözümleri, İnsan sevgisi ve saygısı, İlkeli davranarak ve sorumluluk duyarak teknolojik yenilenme, Ekip sorumluluğu, kullanılan yol ve yöntemler konusunda müşteriyle şeffaf bir ilişki, iş ve meslek etiğine bağlılık.

Hizmet Politikamız
 • Müşterilerin beklentileri doğrultusunda geri bildirimleri izleyerek müşteri memnuniyetini sağlayacak yenilik ve değişiklikleri yaparız.
 • Müşteriler ve çalışanlarla kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurarız.
 • Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesinden ve taahhüdünden ödün vermeden, etkinliğimizi ve verimliliğimizi artıracak yöntem ve programları belirleyerek en kısa zamanda uygularız.
 • Teknolojik yenilikleri sürekli izler ve gerekli kaynağı ayırırız.
 • Sektörle ilgili tüm yasal ve diğer koşullara uyarak faaliyetlerimizi yerine getiririz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0 552 666 52 51