G5 Masajı

G5 masajı, kendi adını taşıyan özel ritmik masaj cihazı ile gerçekleştirilir. Darbeli mesaj olarak da bilinen g5 masajı hızlı darbeler halinde gerçekleşen selülit tedavisinde fazlasıyla etkili olan masaj çeşididir. G5 Masajı birçok kişinin tercih ettiği, en etkili selülit tedavi yöntemlerinden biri olarak tüm dünyada tercih edilmektedir.G5 Masaj, terapistin yapabileceğinden çok daha derine inen mekanik bir masajdır. Farklı masaj tekniklerini taklit etmek için farklı başlıklar kullanılır. Masaj başlığı, dairesel hareketlerle döndürülerek, basınçla yuvarlak ve yuvarlak, yukarı ve aşağı ve yan yana hareket ederek derin bir masaj sağlar.

G5, tonlama, kan dolaşımının arttırılması ve yağ birikintilerinin ve selülitlerin parçalanmasına yardımcı olmak için mükemmeldir. Özellikle sırt, omuzlar, uyluklar, kalçalar, kalçalar ve mide için etkindir. Bu masaj şekli derin kan akışını uyarır ve bu nedenle derin manuel masajın çok ağrılı olabileceği çok hassas bölgeleri rahatlatmak için kullanılabilir. Selülitin parçalanmasına yardımcı olmak için zayıflama programınıza da dahil edilebilir.

G5 masajında en önemli noktalardan biri uygulamayı gerçekleştirecek olan kişinin tecrübeli ve bilgili olması gerekmektedir. Bu noktada bölgesel zayıflama merkez tercihiniz fazlasıyla önem taşımaktadır. G5 masajı genel olarak şu noktalarda tercih edilir:

  • Selülit Tedavisi
  • Bölgesel Zayıflama
  • Cilt Sıkılaştırma
  • Toparlama
  • Bölgesel Dolaşım Hızlandırma

Selülit tedavisi, cilt sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, bölgesel dolaşım hızlandırma ve yağ yakımı için G5 masajını deneyimleyebilirsiniz. G5 masajı vücut özelliklerine bağlı değişmekle birlikte ortalama 25 dakika sürer. 10-15 seanstan oluşur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0 552 666 52 51