Bukkal Masajı

Tamamen doğal ürün ve doğal yollarla yüzünüzü şekillendirmek daha genç, dolgun bir cilde ve keskin hatlara sahip olmak istiyorsanız muhteşem bir masaj türünü keşfedin Bukkal Masajı.

Yüzümüzde pek çok kas bulunuyor. Bu kaslar yaptığımız her mimik ve aksiyon ile kasılıyor; uzuyor ve geriliyor. Yaş alımı veya fazla hareket sonucunda ise kaslar sertleşmeye başlıyor. Bu durumu yoğun geçen bir antrenman sonucu bedenimizde yaşadığımız kas kasılmalarından hatırlayabiliriz. Tek farkı yüzümüzdeki kasların sertleşmesinin fiziksel yansımaları da oluyor. Sağlıklı kan dolaşımını ve lenfatik sistemin çalışmasını zorlaştıran sertleşmiş kaslar cilt hücrelerinin ihtiyaç duydukları oksijeni ve besin değerlerini alamamalarına neden oluyor. Bu da kendini donuklaşan cilt tonu, detoksifikasyon eksikliğine bağlı yaşanan şişlikler, ödem ve yanak sarkmaları ile gösteriyor.

Bukkal masajı da sert kasları yeniden gevşemesini; kan dolaşımını ve lenfatik boşaltımı desteklemeyi amaçlıyor. Sonucunda şişlik azalıyor, yüz hatları belirginleşiyor, iyileşen kan dolaşımı sayesinde cilt daha canlı görünüyor. Aynı zamanda cildin doğal kolajen üretimi desteklenerek yaş almanın yüzdeki fiziksel etkileri de yavaşlatılabilir.

Güzellik uzmanları bukkal masajını sadece yüzünü doğal yollardan şekillendirmek isteyen kişilere değil dönemsel olarak şişlik ve ödeme sebep olan aşırı tuz, alkol, şeker tüketimi sonrası için de öneriyor. Her masaj gibi gevşetici bir yönü olan bukkal masajı gergin yüz kasları nedeniyle çene ve baş ağrıları hatta migren yaşayan kişilere de destek olabiliyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0 552 666 52 51